Nomainīt autiņbiksītes? - Ar lielāko prieku!

Autiņbiksīšu maiņa var kļūt par vēl vienu maiguma avotu, ja Jūs tam veltīsiet nedaudz vairāk laika. Vienkārši pārvērtiet obligāto pasākumu par nelielu rotaļu - kopšana ir nepieciešama sakairinātajai ādai, taču Jūsu mazulis šajā laikā var priecīgi aprunāties ar savām kājiņām.

Siltais un mitrais gaiss autiņbiksītēs ir labvēlīga vide mikroorganismu attīstībai. Tāpēc arī maiga un saudzīga ādas attīrīšana autiņbiksīšu rajonā ir tik svarīga. Ūdens sausina ādu un padara to vieglāk ievainojamu, tāpēc labāk iemērkt sausu salveti eļļā vai izmantot attīrošās mitrās salvetes, kas ir arī daudz praktiskāk. Tās maigi attīrīs bērna ādu, pilnībā atbrīvos ādas krociņas no palikušā krēma un vienlaicīgi bagātinās ādu ar barojošām vielām.

Pretiekaisuma krēms ar "Bübchen - Aktīvās Ādas Aizsardzības" kompleksu kopj sakairināto mazuļa ādu un stiprina dabīgo aizsargbarjeru. Uzsmērējiet krēmu plānā kārtiņā uz iekaisušās ādas, pēc brītiņa notīriet krēma pārpalikumus ar vates tamponu un uzlieciet autiņbiksītes.

Gaisa peldes - pats labākais mazuļa dibentiņam. Šajā laikā sakairinātā āda atpūšas. Tādas dabīgās sastāvdaļas kā kliņģerīte vai pantenols, samazina iekaisumus un rūpējas par ādu vietās, kur tā pakļauta lielākam kairinājumam. Jūsu mazulis ir tīrs un svaigs, līdz ar to viņš jūtas lieliski!

Vērtīgas darbīgās vielas no dabas

Kalendula jeb kliņģerīte tika izmantota kā ārstniecības līdzeklis jau antīkajos laikos dažādu brūču ārstēšanai. Kliņģerītes tiek audzētas Viduseiropā un Dienvideiropā, Rietumāzijā un ASV, tās zied no maija līdz septembrim. Kliņģerītes ekstrakts veicina jaunu šūnu veidošanos, nomierina iekaisušu un jutīgu ādu.

Bübchen produktu sastāvā iekļautie kumelīšu un kliņģerīšu izvilkumi efektīvi papildina augu eļļu kopjošās īpašības.

Ādu nomierinošās darbīgās augu vielas piemērotas maigai īpaši jutīgās ādas attīrīšanai, protams, bez pievienotām smaržvielām.

Ja dibentiņš ir apsārtis,
Pretiekaisuma krēms ar "Bübchen - Aktīvās Ādas Aizsardzības" kompleksu mazinās ādas iekaisumu. Kumelītes, D-pantenols un zivju eļļa ātri un droši nomierina un dziedē.

Ikdienas attīrīšanai un kopšanai ieteicams ir Krēms zīdaiņiem ar "Bübchen - Aktīvās Ādas Aizsardzības" kompleksu. Tas nodrošina maigu aizsardzību no mitruma un kairinājuma.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus