Masāža: Audzināsim veselu mazuli kopā ar Bübchen

Kāpēc nepieciešama masāža

Jaundzimušie pirmajās savas dzīves nedēļās izjūt "pēcdzemdību stresu" un neaizsargātības sajūtu. Jaundzimušajam sākumā viss, izņemot mammu, liekas svešs. Daudz jaunu skaņu, smaržu un seju, viņš jūtas apjucis un pat savs ķermenītis liekas kā ar svinu pieliets.

Masāža sniedz bērniņam sajūtu, ka viņš ir drošībā un pasargāts, kā arī nodod daļiņu māmiņas mīlestības.

Liela nozīme ir vecāku un bērniņa attiecību dziļumam un intensitātei. Vecāki masāžas laikā labāk iepazīst savu bērnu, jo šajā laikā bērniņš ir pievērsis uzmanību vecāku maigajām roku kustībām. Un ļoti priecājas par tām.

Lasīt tālāk...
 
Nomainīt autiņbiksītes? - Ar lielāko prieku!

Autiņbiksīšu maiņa var kļūt par vēl vienu maiguma avotu, ja Jūs tam veltīsiet nedaudz vairāk laika. Vienkārši pārvērtiet obligāto pasākumu par nelielu rotaļu - kopšana ir nepieciešama sakairinātajai ādai, taču Jūsu mazulis šajā laikā var priecīgi aprunāties ar savām kājiņām.

Siltais un mitrais gaiss autiņbiksītēs ir labvēlīga vide mikroorganismu attīstībai. Tāpēc arī maiga un saudzīga ādas attīrīšana autiņbiksīšu rajonā ir tik svarīga. Ūdens sausina ādu un padara to vieglāk ievainojamu, tāpēc labāk iemērkt sausu salveti eļļā vai izmantot attīrošās mitrās salvetes, kas ir arī daudz praktiskāk. Tās maigi attīrīs bērna ādu, pilnībā atbrīvos ādas krociņas no palikušā krēma un vienlaicīgi bagātinās ādu ar barojošām vielām.

Pretiekaisuma krēms ar "Bübchen - Aktīvās Ādas Aizsardzības" kompleksu kopj sakairināto mazuļa ādu un stiprina dabīgo aizsargbarjeru. Uzsmērējiet krēmu plānā kārtiņā uz iekaisušās ādas, pēc brītiņa notīriet krēma pārpalikumus ar vates tamponu un uzlieciet autiņbiksītes.

Gaisa peldes - pats labākais mazuļa dibentiņam. Šajā laikā sakairinātā āda atpūšas. Tādas dabīgās sastāvdaļas kā kliņģerīte vai pantenols, samazina iekaisumus un rūpējas par ādu vietās, kur tā pakļauta lielākam kairinājumam. Jūsu mazulis ir tīrs un svaigs, līdz ar to viņš jūtas lieliski!

Lasīt tālāk...
 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus