Mīlestība, kas iet caur ādu

Kontakts ar Jūsu mazuli, kas veidojas krēma uzklāšanas laikā uz viņa mazā augumiņa, ir neatkārtojami sirsnīgs.

Regulāri, atkārtoti pieskārieni stiprina emocionālās saites starp vecākiem un bērnu. Tas ne tikai palielina bērna drošības un aizsargātības sajūtu, bet arī nostiprina bērna imunitāti un attīsta viņa emocionālo pasaules uztveri.

"Pieskārieni, glāsti un masāža - tas ir bērna uzturs," teicis Frederiks Leboijē, ginekologs un indiešu bērnu masāžas izplatītājs Eiropā. Tāpēc ikdienas krēma uzklāšana ir lieliska iespēja, lai veiktu nelielu maigu masāžu

Viss ir ļoti vienkārši. Tīrā augu eļļa, kas nedaudz uzsildīta vai paberzēta plaukstās, padara masāžu harmoniskāku un patīkamāku. Pie tam masāža labvēlīgi iedarbojas arī uz gremošanas traktu, līdz ar to vēdera uzpūšanās ātrāk pāriet.

Vērtīgas aktīvās vielas no dabas

Mandeļu eļļu ādas ārstēšanā un kopšanā izmantoja jau senie grieķi un romieši. Caurspīdīgā, gaiši dzeltenā mandeļkoka saldo augļu eļļa ir īpaši vērtīga, jo 70% tās sastāva veido oleīnskābes un 15% - neaizstājamā taukskābe linolskābe. Mandeļu eļļa padara ādu maigu un samtainu, paaugstina tās elastību.

Pieniņš ar kompleksu "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība" maigi kopj jutīgo ādu un mitrina to. Ar saulespuķu eļļu un E vitamīnu.

Šis pieniņš nodrošina ādai, īpaši sausai, maigu aizsardzību un kopšanu, jo sastāvā esošā saulespuķu eļļa un E vitamīns apgādā ādu ar tai nepieciešamajām taukvielām.

Vieglais krēms ar vērtīgām dabīgajām sastāvdaļām, tādām kā saulespuķu un mandeļu eļļa, pantenols un karitē eļļa, piemērots maigās ādas kopšanai un aizsardzībai. Īpaši piemērots sejas un roku ādai.

Lieliski piemērots ikdienas kopšanai un masāžai. Sastāvā kliņģerīte. Intensīvi pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes - sausai ādai. Ideāli piemērots ziemas apstākļiem, jo nesatur ūdeni.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus