Bübchen – droša ādas aizsardzība

Ņemot vērā zīdaiņu maigās ādas īpašības, Bübchen ražo augstvērtīgus bērnu ādas kopšanas produktus. Lai sasniegtu šo mērķi, produktu izgatavošanā tiek izmantotas dabīgas vielas - augu eļļas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas.

Bübchen radījis jaunu aktīvo sastāvdaļu kopumu "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība", kas ievērojami paaugstina ādas dabīgās aizsargfunkcijas.

Šis dabīgo aktīvo vielu komplekss ievērojami uzlabo ādas apgādi ar lipīdiem un mitrina ādu, tā rezultātā novēršot iekaisuma procesu attīstību.

Tā rezultātā dabīgā ādas aizsargbarjera kļūst spēcīgāka un zīdaiņa āda ir droši pasargāta.

Viss, ko izmanto Bübchen: vielas, ražošanas procesi un receptes ir orientētas uz bērna ādas kopšanu un aizsardzību, optimāli izvairoties no alerģisku reakciju rašanās. Visi Bübchen produkti tiek regulāri pārbaudīti, pastāvīgi tiek veikti zinātniskie pētījumi un klīniski pētnieciskie darbi.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU ŠAI ZĪMEI:

Komplekss "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība" sastāv no vērtīgo sastāvdaļu kopuma: karitē eļļa, pantenols un glicerīns - vielas, kuru pozitīvā ietekme uz ādu ir zināma jau ļoti sen. Ideālās proporcijas un savstarpējā mijiedarbība palīdz ādai pasargāt pašai sevi dabīgā veidā.

Īpašais sastāvs:

  • ievērojami uzlabo ādas apgādi ar lipīdiem
  • lieliski mitrina ādu
  • kā arī novērš iekaisuma procesu attīstību

Šādi noris ādas aizsardzība:

Ādu aizsargā skābju slānis, kas sastāv no hidrolipīdiem - taukskābju un ūdens savienojuma. Hidrolipīdi aizsargā ādu no slimību ierosinošiem mikroorganismiem un kaitīgām vielām, kā arī neļauj ādai zaudēt mitrumu.

Komplekss "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība" stiprina dabīgo ādas aizsargbarjeru.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus