Zīdaiņa āda: kam jāpievērš uzmanība?

MĪĻIE VECĀKI,

Mazuļa ādas aprūpe un glāsti var sniegt Jums un Jūsu bērniņam sirsnības un tuvības pilnus mirkļus. Zīdaiņi īpaši reaģē uz katru pieskārienu, jo pirmos iespaidus par pasauli viņi gūst tieši caur ādu. Bērniņš sajūt Jūsu atbalstu, rūpes un gādību caur mīlestības pilnajiem pieskārieniem. Mazuļa āda ir svarīgākais maņu orgāns saskarsmē ar apkārtējo vidi.

Tāpēc rūpes par mazuļa ādu ir kas daudz vairāk par vienkāršu ādas attīrīšanu. Apkopjot bērniņu, Jūs viņam dāvājat maigumu un glāstus, uztīcības un drošības sajūtu, garīgo un fizisko siltumu.

Arī Jums pašiem bērna aprūpe sniedz neatkārtojamas izjūtas. Izbaudiet šos neaizmirstamos mirkļus, kad Jūs varat sajust savu bērniņu "caur ādu".

Āda nodrošina mums aizsardzību, piedalās ķermeņa temperatūras regulācijā un darbojas kā maņu orgāns saskarsmē ar apkārtējo pasauli. Taču jaundzimušā bērna āda ir nenobriedusi, tā tikai attīstās, lai varētu pildīt savas aizsargfunkcijas. Tā ir piecreiz plānāka nekā pieaugušajiem un ar daudz lielāku caurlaidību.

Ādai ir nepieciešama īpaša aprūpe ar dabīgām vielām, kas uztur ādas tauku līdzsvaru. Tāpēc optimāla panesamība ādai un efektīva aizsardzība ir īpaši nozīmīgi faktori bērnu ādas kopšanā.

Ādas kopšanā jāņem vērā, ka zīdaiņa viegli padodas kairinājumam un zaudē mitrumu. Tā kā ādas aizsargfunkcija un tā saucamā ādas aizsargbarjera vēl nav pilnībā noformējusies, āda ļoti viegli kļūst sausa. Līdz ar to āda ir vieglāk caurejama un uzņēmīgāka pret ārējās vides kaitīgo faktoru iedarbību, kā arī palielinās mitruma zudumi.

Lai pārrautu šo maģisko apli un radītu dabīgo aizsargbarjeru, nepieciešama pareiza aprūpe.

Kam jāpievērš uzmanība:

Jūsu mazuļa veselīgai ādas attīstībai svarīgi:

  • Absolūta panesamība ādai
  • Maiga attīrīšana
  • Saudzīga kopšana
  • Droša aizsardzība
  • Dabīgas aktīvās vielas
  • Tikai augu eļļas
 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus