Hidrolipīdi: labākā mitrināšana jaundzimušā ādai

Hidrolipīdi ir ūdens (=hidro) un taukvielu (=lipīdi) kombinācija, kas ir nepieciešama ādai. Virsējā ādas slānī atrodas starpšūnu lipīdi, kuri veido ādas aizsargbarjeru, nodrošinot aizsardzību pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību un regulējot ūdens līdzsvaru ādā.

Svarīgs ādas aprūpes uzdevums ir stiprināt dabiskās ādas aizsargfunkcijas.

BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA
efektīva, dabīga

BÜBCHEN ir radījis jaunu aktīvo sastāvdaļu kopumu "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība", kas ievērojami pastiprina ādas dabīgās aizsargfunkcijas.

BÜBCHEN Aktīvā Ādas Aizsardzības kompleksa darbīgās vielas ir aktīvi dabīgie komponenti, kuri īpašā veidā nodrošina ādu ar lipīdiem un mitrumu. Vienlaicīgi tiek nostiprināta dabīgā ādas aizsargbarjera. Jūsu mazuļa āda ir dabīgi pasargāta.

Jaunā kompleksa "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība" darbību ir apstiprinājuši dāžādi pārbaužu veidi.

Kā iespējams izmērīt ādas aizsargspēju uzlabošanos? Kā pamata kritērijs tiek uzskatīts šķidrums, kas iztvaiko caur vienu ādas laukuma vienību (Transepidermālais Mitruma Zudums - TEMZ). Ja šis rādītājs samazinās, tad pētījumu rezultātā ir diezgan vienkārši pierādīt, ka āda kļūst elastīgāka un labāk pasargāta.

«Komplekss "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība" ir veidots no dabīgiem komponentiem, kuri, mijiedarbojoties ar ādu, dabīgā veidā veicina ādas pašaizsardzības spējas. Šis komplekss:

  • ievērojami uzlabo ādas apgādi ar lipīdiem
  • labāk mitrina ādu
  • kā arī novērš iekaisuma procesu attīstību
 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus