Mēs zinām, kā padarīt drošu mazuļa ādas kopšanu

Mūsu svaigākie jaunumi, komplekss "BÜBCHEN - Aktīvā Ādas Aizsardzība" turpina mūsu ilggadējās tradīcijas, kuru pamatā ir jaunu produktu radīšana optimālai ādas aizsardzībai.

Turklāt mēs izmantojam ne tikai savus pētījumus, bet arī jaunākos zinātnes sasniegumus. Tas ir redzams mūsu radītajā „BÜBCHEN - Aktīvā Ādas Aizsardzība” – dabīgo aktīvo vielu savienojumā, kas paredzēts īpaši maigas un jutīgas ādas kopšanai.

Lasīt tālāk...
 
Hidrolipīdi: labākā mitrināšana jaundzimušā ādai

Hidrolipīdi ir ūdens (=hidro) un taukvielu (=lipīdi) kombinācija, kas ir nepieciešama ādai. Virsējā ādas slānī atrodas starpšūnu lipīdi, kuri veido ādas aizsargbarjeru, nodrošinot aizsardzību pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību un regulējot ūdens līdzsvaru ādā.

Lasīt tālāk...
 
Mazuļu ādas īpatnības

Pirmajos mazuļa dzīves mēnešos āda jau ir pilnīgi attīstījusies, tomēr tā nespēj veikt savas funkcijas pilnvērtīgi. Tāpēc tai ir nepieciešama īpaša uzmanība.

Lasīt tālāk...
 
Bübchen - garantija ādas aizsardzībai

Vācu palīdzības biedrība cilvēkiem ar ādas un alerģiskām saslimšanām ir pārbaudījusi daudzus Bübchen produktus un iesaka tos ādas kopšanai, arī neirodermatīta gadījumā

Lasīt tālāk...
 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus