Ko nozīmē «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA»?

Aktīvā ādas aizsarbība ar BÜBCHEN - Aktīvā ādas aizsarbība ar BÜBCHEN – tas ir dabīgu aktīvo vielu komplekss, kurš ievērojami uzlabo ādas dabīgās aizsargspējas. Ādas aizsargbarjera ir ārējais ādas slānis, kas pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un novērš mitruma zudumus.

Komplekss «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA» ir izstrādāts mūsu laboratorijā. Tā efektivitāte ir pārbaudīta ar dažādiem testiem.

Priekšrocības:

• Ievērojami samazinās maigās zīdaiņa ādas mitruma zudumi

• Pastiprināta aizsradzība no apkārtējās vides kaitīgo faktoru ietekmes (bojājumi, kairinātāju iedarbība u.c.)

Kompleksa «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA» sastāvs

(krēmiem un pieniņam)

  • Karitē eļļa – izejviela, kas tiek iegūta no Šī riektu koka, satur tādas neaizvietojamās taukskābes kā linolēnskābi un sviestskābi, kā arī citas vielas, kas pastiprina ādas aizsargfunkcijas (vitamīni, alantoīns u.c.).
  • Pantenolam piemīt pretiekaisuma iedarbība, kā arī tas veicina mitruma saglabāšanu.
  • Glicerīns paaugstina mitruma saturu ādā.

Kā darbojas komplekss «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA»?

Augstāk norādīto vielu kombinācija un receptūra uzlabo ādas aizsargfunkcijas (aizsargbarjeru). Aizsargbarjeru iespējams noteikt ar Transepidermālā Mitruma Zuduma (TEMZ) testu. Ja mitruma zaudēšana caur ādu ir lielāka nekā pieļaujams, tad var uzskatīt, ka aizsargbareja ir bojāta.

Kā tika pārbaudīta kompleksa «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA» efektivitāte?

Četras nedēļas cilvēki ar veselu ādu lietoja produkciju. Pēc četrām nedēļām transepidermālais mitruma zudums bija mazāks nekā pirms produktu lietošanas un mazāks nekā gadījumos, kad āda nesaņēma šādu kopšanu.

Daži fakti par kompleksu «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA»

Aktīvā Ādas Aizsardzība - tas ir komplekss, ko izstrādājusi Bübchen pētījumu laboratorija. Kompleksa galvenās sastāvdaļas nāk no dabas - piemēram, karitē eļļa, kuras labvēlīgā ietekme uz ādu ir zināma jau sen.

Aktīvo sastāvdaļu kopums apgādā ādu ar nepieciešamjām taukvielām, darbojas kā pretiekaisuma līdzeklis, saglabā ādu valgu un piegādā tai nepieciešamās taukskābes. Aktīvās ādas aizsardzības kompleksa komponentu mijiedarbības ieguvumi rodas, pateicoties ideālajām savstarpējām attiecībām. Šādā veidā tiek dabīgi veicinātas pašas ādas aizsargspējas, kā arī tiek stimulēta ādas funkciju veikšana. Par to liecina efektivitātes testi, kurus veikuši neatkarīgi eksperti.

Pētījumus veica divi neatkarīgi specializēti institūti, kas nodarbojas tieši ar dermatoloģiskiem pētījumiem. Izmeklēšanas mērķis bija noskaidrot "Bübchen - Aktīvās Ādas Aizsardzības" kompleksa efektivitāti.

Pētījumā piedalījās 20 cilvēki, kuriem tika noteikts: a) Transepidermālais mitruma zudums un b) ādas valgums.

Tika salīdzināta āda, kas netika īpaši kopta, un āda, kas tika kopta ar Bübchen līdzekļiem. Rezultāti, izmantojot Bübchen kosmētiku ar "Aktīvo Ādas Aizsardzības" kompleksu, uzlabojās par vidēji 30% - gan pie TEMZ, gan pie ādas valguma.

Termini

Transepidermālais Mitruma Zudums (TEMZ)
Šis lielums apzīmē mitruma zudumus caur ādu. TEMZ ir arī ādas aizsargbarjeras rādītājs. Kad ir bojāta ādas aizsargbarjera, ir stipri paaugstināts mitruma zudums. Mitruma zudumu samazināšanās liecina par aizsargbarjeras nostiprināšanos.

Ādas valgums
Apzīmē dabīgo ādas valgumu, ko normālā gadījumā nodrošina un regulē organisms. Tomēr pašregulāciju iespējams izjaukt, to var paveikt apkārtējās vides kaitīgie faktori, piemēram, aukstums un vējš, stresa sekas vai bieža mazgāšanās ar karstu ūdeni. Āda kļūst sausa, tā kļūst vieglāk ievainojama, vieglāk pieejama patogēnajām baktērijām un kaitīgām vielām no apkārtējās vides. Ar atbilstošu ādas kopšanas līdzekļu palīdzību, kas ir ādai pH-neitrāli, kas nodrošina pietiekamu ādas ietaukošanu un kas satur dabīgas vielas, ir iespējams pasargāt un saglabāt ādas valgumu.

Šī sviests
jeb karitē eļļa – dabīgs produkts, ko gadsimtiem ilgi jau izmanto āfrikāņu tautas ādas kopšanai. Tas tiek iegūts no savvaļā augošā Šī riekstu koka. Lielā daudzumā satur neaizvietojamās taukskābes un citus vērtīgus komponentus, piemēram E vitamīnu un alantoīnu (vielas, kas stimulē ādas reģenerāciju) un stigmasterolu (pazīstams līdzelis ādas mīkstināšanai). Karitē eļļa nodrošina epidermas slānī valgumu, stiprina šūnu membrānas un tai piemīt pretiekaisuma darbība.

Ādas aizsargbarjera
Ādas aizsargfunkciju nodrošina tās virsējais raga slānis (stratum corneum). Virsējā slāņa struktūru var iztēloties kā ķieģelu sienu - raga šūnas ir sienas ķieģeļi, bet cements jeb saturošais slānis sastāv no lipīdiem, kuri izvietoti divos slāņos un kuri gādā par to, lai mitrums caur ādu netiktu zaudēts, bet kaitīgās vielas no ārvides caur ādu neiekļūtu organismā. Ja šis dubultais lipīdu slānis ir bojāts, āda zaudē mitrumu, klūst sausa un raupja, nolobās plēkšņu veidā. Ūdens-lipīdu slānis (saukts arī par aizsargājošo skābju slāni) atrodas ādas virspusē. Tas sastāv no dažādu lipīdu maisījuma, mitrinošiem komponentiem, dažādām organiskajām skābēm (piemēram, pienskābes) utt. Šis slānis novērš mikroorganismu iekļūšanu ādā.

«BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA»

— īpašs dabīgo aktīvo vielu komplekss, kurš nodrošina ādu ar nepieciešamajām neaizstājamajām taukskābēm un mitrumu, stiprinot ādas dabīgo aizsargbarjeru. Tagad Jūsu mazuļa āda ir droši pasargāta.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus