BIO-kliņģerīte

Vasarā lauki iekrāsojas dzelteni-oražos toņos un kliņģerīte sāk izcelties kopējā ainavā. Kliņģerītes ziediem - Calendula officinalis L. - ir liela nozīme Eiropas farmācijas un medicīnas vēsturē. Jau no antīkiem laikiem kliņģerīte tikai izmantota kā ārstniecības augs. Viduslaikos pat Hildegards fon Bingens savā darbā "Dabas zinības" (fizika) aprakstīja kliņģerītes daudzveidīgās pozitīvās īpašības. Bet augstāko farmaceitisko nozīmi kliņģerīte sasniedz 19.gs., kad to iekļāva Francijas medicīnas grāmatā.

2002.gadā Francijas kosmētikas ražotāji apvienojās organizācijā COSMEBIO, kas pieņēma hartu. Šī harta noteica ļoti augstas prasības, kas attiecināmas uz augu audzēšanu ekoloģiski tīrās plantācijās, to ievākšanu un pārstrādi. COSMEBIO harta reglamentē arī sastāvdaļu izmantošanu kosmētikas ražošanas procesos. No INCI (Starptautiskā kosmētisko sastāvdaļu nomenklatūra) saraksta izslēgti īpaši kaitīgie naftas ražošanas blakusprodukti.

Mūsdienās visi lielie ražotāji ir ar augstu atbildību un pievērš milzīgu uzmanību tam, lai viņu ražotajos kosmētikas produktos būtu dabiskās izejvielas.

2010.gadā Bübchen sāka ražot produktu līniju ar BIO-Kliņģerīti

 • "Calendula" eļļa ādas kopšanai
 • "Calendula" mazgāšanās un dušas krēms
 • "Calendula" pretiekaisuma krēms

Šīs sērijas sastāvā tiek izmantots BIO kliņģerītes ekstrakts, kas ir apstiprināts ar īpašu ekoloģisko sertifikātu..

Ko nozīmē sertificētas BIO izejvielas?

 1. Reglamentēta augu audzēšanas tehnoloģija:
  • tiek izmantotas ģenētiski nemainītu augu veselīgas sēklas, kas tiek audzētas ekoloģiski tīrās plantācijās;
  • tiek uzstādīts divu gadu pārejas periods viengadīgajiem augiem, bet 3 gadu pārejas periods – daudzgadīgajām kultūrām;
  • augsnes bagātināšana tiek veikta ar organiskas izcelsmes mēslojumu un ierobežotu skaitu minerālvielām;
  • cīņa ar augu slimībām un nezālēm tiek veikta ar mehāniskām metodēm, cīņā ar kaitēkļiem tiek pielietoti to dabiskie ienaidnieki un ierobežots skaits ar līdzekļu, kas nav indīgi.

 2. Šo prasību ievērošanas kontrole un setifikācija, ko veic pilnvarota, neatkarīga organizācija:
  • katru gadu kosmētikas ražotājam oficāli jāinformē kontrolējošā iestāde par saviem nākamā gada plāniem;
  • obligātajai pārbaudei tiek pakļauta dokumentācija, kas apstiprina izejvielu iegūšanu, to pārstrādi un arī gatavās produkcijas pārvadāšanu;
  • jebkuru sastāvdaļu, kura tiek apzīmēta kā BIO, pārbauda ECOCERT un tikai tad tai tiek piešķirts BIO apzīmējums.

Vācijā tiesības BIO-sertifikācijas piešķiršanai ir tikai QC&I (Kvalitātes nodrošināšanas kontroles un sertifikācijas sistēmu organizācija).

Bübchen kopj jutīgu ādu, izmantojot dabīgas vielas

Bübchen tradicionāli dod priekšroku dabīgiem produktiem, kā piemēram eļļas un ekstraktus, kas ir plaši pazīstami ar savām dziedējošām īpašībām. Tāpēc mūsu kompānijas produkcija ir piemērota ne tikai jaundzimušajiem un bērniem, bet arī pieaugušajiem, kas vēlas maigu un dabīgu ādas kopšanu.

Kliņģerīte, kuru izmanto uzņēmums Bübchen, tiek audzēta un ievākta Dienvidhessenē. Lai iegūtu vienu kilogramu kliņģerītes ekstrakta, nepieciešams pārstrādāt 15-30 kilogramus ziedu. Vērtīgās dabīgās vielas uzmanīgi tiek atdalītas no augiem un pievienotas dažādiem produktiem. Bübchen produkcija ar kliņģerīti un citām dabīgajām vielām labvēlīgi ietekmē ādu, padara to valgu un elastīgu, nomierina to un mazina iekaisumus.
Aizmirstiet par sakairinātu ādu!!

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus