Dabīgas izejvielas

Šajās lapās Jūs varat atrast informāciju par sastāvdaļām, kuras tiek izmantotas Bübchen produktos. Izmantotās sastāvdaļas ir sakārtotas saskaņā ar INCI, kas ir abrievatūra Starptautiskajai Kosmētikas sastāvdaļu nomenklatūrai (no angļu valodas – International Nomenclatur Cosmetic Ingredient). Šīs nomenklatūras izveidošanas mērķis ir starptautiski vienots sastāvdaļu apzīmējums. Eiropas Savienības valstīts kopš 1998.gada 1.janvāra ir noteikta obligāta prasība izmantot šo nomenklatūru. Uz visiem Bübchen produktu iepakojumiem sastāvdaļas ir norādītas atbilstoši INCI.

Jūsu mazuļa āda ir vismaigākā un visjutīgākā pasaulē. Tieši tāpēc bērniņa ādai ir nepieciešama īpaša aprūpe. Pilnīgi visi mūsu produkti ir radīti, ņemot vērā šīs prasības. Jums, protams, ir dabiska interese uzzināt, no kā tieši sastāv Bübchen produkti, kāda ir dažādu sastāvdaļu nozīme un nepieciešamība, kā arī to ietekme uz ādu. Piemēram, ja Jūsu bērniņam ir alerģija, šādā veidā Jūs varat pārliecināties, vai attiecīgais produkts ir Jūsu bērniņam piemērots. Uz katra Bübchen produkta iepakojuma Jūs atradīsiet detalizētu sastāva aprakstu.

Lasīt tālāk...
 
Dabīgas aktīvās vielas maigai ādas kopšanai

Bērna ādas aprūpe – tas ir daudz vairāk nekā vienkārša higiēnas procedūra. Droša maigās bērna ādas aizsardzība un uzmanīga tās kopšana lielā mērā ir atkarīga no kopjošajām sastāvdaļām.

Mātes daba sevī slēpj virkni ar bioloģiski aktīvām vērtīgām vielām, kuras jau no seniem laikiem veiksmīgi tiek izmantotas medicīnā. Tieši šīm sastāvdaļām Bübchen dod priekšroku bērnu ādas aprūpes līdzekļu izgatavošanā.

Katra sastāvdaļa pilda savu noteiktu funkciju. Piemēram, kumelītes ekstrakts mazina iekaisumus un noņem kairinājumu, bet liepziedi nomierina ādu. Rūpīgi izvēlētās eļļas un bišu vasks padara ādu tvirtu un elastīgu. Jojobas eļļa patīkami un maigi mitrina ādu. Kliņģerītes ekstrakts atjauno bojātās ādas struktūras. Rozmarīns uzlabo asinsriti. Šo un daudzu citu dabas komponentu harmoniskā mijiedarbība padara mūsu produktus ideāli piemērotus drošai aizsardzībai maigai bērna ādas kopšanai.

Lasīt tālāk...
 
Ko nozīmē «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA»?

Aktīvā ādas aizsarbība ar BÜBCHEN - Aktīvā ādas aizsarbība ar BÜBCHEN – tas ir dabīgu aktīvo vielu komplekss, kurš ievērojami uzlabo ādas dabīgās aizsargspējas. Ādas aizsargbarjera ir ārējais ādas slānis, kas pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un novērš mitruma zudumus.

Komplekss «BÜBCHEN - AKTĪVĀ ĀDAS AIZSARDZĪBA» ir izstrādāts mūsu laboratorijā. Tā efektivitāte ir pārbaudīta ar dažādiem testiem.

Priekšrocības:

• Ievērojami samazinās maigās zīdaiņa ādas mitruma zudumi

• Pastiprināta aizsradzība no apkārtējās vides kaitīgo faktoru ietekmes (bojājumi, kairinātāju iedarbība u.c.)

Lasīt tālāk...
 
BIO-kliņģerīte

Vasarā lauki iekrāsojas dzelteni-oražos toņos un kliņģerīte sāk izcelties kopējā ainavā. Kliņģerītes ziediem - Calendula officinalis L. - ir liela nozīme Eiropas farmācijas un medicīnas vēsturē. Jau no antīkiem laikiem kliņģerīte tikai izmantota kā ārstniecības augs. Viduslaikos pat Hildegards fon Bingens savā darbā "Dabas zinības" (fizika) aprakstīja kliņģerītes daudzveidīgās pozitīvās īpašības. Bet augstāko farmaceitisko nozīmi kliņģerīte sasniedz 19.gs., kad to iekļāva Francijas medicīnas grāmatā.

2002.gadā Francijas kosmētikas ražotāji apvienojās organizācijā COSMEBIO, kas pieņēma hartu. Šī harta noteica ļoti augstas prasības, kas attiecināmas uz augu audzēšanu ekoloģiski tīrās plantācijās, to ievākšanu un pārstrādi. COSMEBIO harta reglamentē arī sastāvdaļu izmantošanu kosmētikas ražošanas procesos. No INCI (Starptautiskā kosmētisko sastāvdaļu nomenklatūra) saraksta izslēgti īpaši kaitīgie naftas ražošanas blakusprodukti.

Lasīt tālāk...
 
Aloe Vera

Aloe Vera ir pazīstama jau sen – 2.t.g.pirms mūsu ēras. Kāpēc tāda popularitāte? Senos laikos cilvēki sava skaistuma un veselības uzturēšanai meklēja palīdzību dabā. Atklājot kāda auga vērtīgās īpašības un iedarbību, cilvēki steigšus nodeva šo informāciju arī citiem. Šādā veidā dabas noslēpumi tika nodoti no paaudzes paaudzē. Tā arī ziņas par Aloe Vera vērtīgajām īpašībām ir nonākušas līdz mūsdienām.

Kādas ir Aloe Vera vērtīgās īpašības?

  • Aloe Vera piemīt unikāls bioķīmiskais sastāvs. Aloe Vera satur vairāk nekā 200 dažādas bioloģiski aktīvās vielas – mikroelementus, minerālvielas, vitamīnus, fermentus un aminoskābes. Laikam ejot un attīstoties zinātnes iespējām, katru gadu tiek atklātas arvien jaunas šī auga sastāvdaļas.
Lasīt tālāk...
 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus