Mūsu apbalvojumi

Kvalitāte, kurai Jūs varat uzticēties

Ādai labi panesamie produkti ir ideāli piemēroti maigās zīdaiņu ādas aprūdei. Tāpēc Bübchen pastāvīgi veic visu rūpīgi izvēlēto izejvielu testēšanu. Bübchen izmanto tikai tādus aktīvo vielu kombinācijas, kuras ādai ir optimāli panesamas. Visi produkti ir deramtoloģiski pārbaudīti un speciālistu atzīti kā augstākās kvalitātes produkti. To pastāvīgi apliecina neatkarīgie eksperti. Bübchen produkti daudzās slimīcās ar lieliskiem rezultātiem tiek izmantoti jau ilgus gadus. Miljoniem zīdaiņu savu iepazīšanos ar apkārtējo pasauli ir sākuši ar Bübchen produktu palīdzību.

Bübchen produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti un tiek veiksmīgi izmantoti slimnīcās. Vecmātes, pediatri un dermatologi iesaka Bübchen. Iesaka arī Vācu palīdzības biedrība cilvēkiem ar ādas un alerģiskām saslimšanām.

Iesaka Vācu palīdzības biedrība cilvēkiem ar ādas un alerģiskām saslimšanām.

 

Daudzi Bübchen produkti pārbaudīti DHA* klīniskos pētījumos un ieteikti kā ādas pamataprūpes produkti bērniem ar alerģiskas izcelsmes ādas slimībām. *DHA – no vācu valodas Deutsche Haut- und Allergie hilfe E.V., Vācu palīdzības biedrība cilvēkiem ar ādas un alerģiskām saslimšanām.

EKO-TESTS labai dzīvei: Bübchen Ļoti labi

Pateicoties pastāvīgam zinātniski pētnieciskajam darbam, Bübchen pilnveido un uzlabo produktu receptes, izvēloties sastāvdaļas, kas atbilst EKO-TESTA prasībām. Bübchen saņem tikai teicamus novērtējumus EKO-TESTĀ.

Pārbaudīts, uzticams un ieteikts. Ražots Vācijā= Izcila kvalitāte!

 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus