Vēsture

Mūsu pieredze – Jūsu pārliecība

1940

Jaunais Ēvalds Hermess nesen bija kļuvis par tēvu. Kā jau daudziem zīdaiņiem, arī viņa dēlu mocīja vēdergraizes. Būdams aptiekārs, Ēvalds Hermess labi pārzināja ārstniecības augu īpašības. Viņš pagatavoja savam dēlam (no vācu.val. - BÜBCHEN) nomierinošu zāļu tēju no fenheļa, anīsa, koriandra, timiāna un saldsaknes. Un tēja palīdzēja! Drīz pēc tam Ēvalds Hermess sāka piedāvāt šo tēju pircējiem savā aptiekā. Tā rezultātā lielākā daļa mammu gribēja iegādāties ārstniecisko BÜBCHEN tēju.

1947

Pēc kara Ēvalds Hermess atsāka savas ārstnieciskās tējas ražošanu. Turklāt aptiekās viņš sāka tirgot sevis izstrādātus produktus zīdaiņu kopšanai. Savu uzņēmumu viņš nosauca "BÜBCHEN WERK EWALD HERMES GmBH". Šo nosaukumu mūsu uzņēmums ir saglabājis arī šodien.

1967

Pieprasījums pēc BüBCHEN zīdaiņu kopšanas līdzekļiem turpināja palielināties, tāpēc ar esošajām ražošanas platībām Delekā vairs nebija pietiekami. Uzņēmums pārvācās uz jaunu ražošanas-biroju kompleksu Soestā. Tikai šo pārvākšanos pats firmas dibinātājs Ēvalds Hermess nepieredzēja - viņš gāja bojā satiksmes negadījumā 46 gadu vecumā. Uzņēmuma vadību pārņēma viņa sieva, kura ievērojami paplašināja bērnu kopšanas produktu ražošanu.

1983

Tālākā attīstība jau ir BÜBCHEN koncepcijas panākumi. No 1983.gada BÜBCHEN pieder koncernam "Nestle Deutschland AG". BÜBCHEN paliek uzticīgs savai līnijai un turpina ražot tikai produktus, kas optimālā veidā ir piemēroti zīdaiņu jutīgās ādas kopšanai.

1999

1999.gada novembrī ar produktu "Šampūns matiem un ķermenim „Aprikoze”" sākās jaunas sērijas ražošana. Šī sērija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma. Šajā produktā tika apvienotas vērtīgās sastāvdaļas ar "gandarījumu", kas rodas ķermeņa mazgāšanas laikā - svaigais augļu aromāts pārvērš galvas mazgāšanu, iešanu dušā un krēma uzklāšanu par īstu gandarījumu. Arī par sēriju, kas paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma, vecāki var būt droši – dabīgās sastāvdaļas maigi kopj viņu bērnu ādu un matus.

2001

Katru dienu no uzņēmuma ražotnes tiek izvesti apmēram 40 miljoni iepakojumu. Saražotie produkti tiek piedāvāti gan Vācijas tirgū, gan ražoti eksportam. Pat tik attālās valstīs kā Ķīna, Koreja un Vjetnama, mammas novērtē BÜBCHEN produktus. Taivānā mūsu produkcijai jau 20 gadus ir nepārtaukti augošs pieprasījums.

2004

2004.gada oktobrī BÜBCHEN produkti ieguva jaunu izskatu. Tika izmainīts logotips un dizains visu produktu iepakojumiem. Tāpat kā iepriekš, visu produkciju iespējams atpazīt jau no pirmā acu skatiena.

2005

Saudzīga kopšana ar dabīgām vielām ir nepieciešama ne tikai zīdaiņa jutīgajai ādai. Topošo māmiņu āda jau grūtniecības laikā ir pakļauta lielai spriedzei. No 2005.gada BÜBCHEN ražo jaunu produktu sēriju, kas īpaši izstrādāta nogurušajai grūtnieces un barojošas māmiņas ādai. Mežrozīšu eļļa un citas dabīgās bioloģiski aktīvās vielas palielina ādas dabīgo elastību un pasargā to no izžūšanas.

2006

Tā kā BÜBCHEN produkti iepatikās ne tikai puikām, bet arī meitenēm, 2006.gada novembrī uzņēmums uzsāk īpašas sērijas ražošanu – meitenēm produkti „Princese Rozālija” ar patīkamu peoniju aromātu.

2010

BÜBCHEN izstrādājis jaunu aktīvo vielu kompleksu – „Aktīvā ādas aizsardzība”, kas ievērojami uzlabo ādas aizsargspējas. Šī dabīgo vielu kombinācija bagātina ādas lipīdu slāni, mitrina ādu un novērš iekaisumu veidošanos. Tā rezultātā uzlabojas ādas dabīgās aizsargspējas un mazuļa āda ir droši pasargāta.

2011


BÜBCHEN svin savu 50 gadu jubileju! Miljoniem zīdaiņu sākuši iepazīties ar apkārtējo pasauli kopā ar BÜBCHEN produktiem!

 

 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus