Ieteikumi mazo ūdens mīļotāju vannošanai

Daudziem mazuļiem nav lielāka prieka par plunčāšanos siltā ūdenī. Ūdens glāsta ne tikai bērna ķermeni, bet arī viņa dvēseli.

Ja bērniņš tiek vannots 1-2 reizes nedēļā, ar to pilnīgi pietiek. Taču īstie "ūdens mīļotāji" drīkst iet vannā arī biežāk. Lai kontakts ar ūdeni ādai nenodarītu kaitējumu, ūdenim jāpievieno vielas, kas nesatur ziepes, bet kuru sastāvā ir ādu ietaukojoši savienojumi. Ūdens temperatūrai jābūt 36-37°C, bet mazgāšanās laikam - 6-7 minūtēm.

Uzmanīgākie peldētāji izbauda maigos ūdens straumes pieskārienus un mierīgos glāstus ar švammi. Katru dienu rūpīgi jānomazgā un jānoslauka mazuļa rokas, seja, kakls, pleciņi un autiņbikisīšu rajons.  Neberzējiet ādu, lai nerastos apsārtums.

Maiga apmazgāšanās ar dušas palīdzību, protams, māmiņas vai tēta rokās, var kļūt par patiesu baudījumu arī tiem mazuļiem, kas baidās no ūdens.

Zīdaiņiem, kuriem pūšas vēderiņš, daudzas vecmātes iesaka atslābinošas peldes īpašajās vannās, kuru forma atgādina spaini (t.s.Tummy Tub). Šajā vanniņā ir ierobežotas roku un kāju kustību iespējas, tāpēc tas mazulim atgādina drošību, kāda bija mammas vēderā.

Daniela Lauere, vecmāte:

"Mazgāties tikai ūdenī zīdainītim ir par maz. Ūdens nomazgā ne tikai netīrumus, bet arī būtisko skābju aizsargkārtiņu. Āda kļūst sausa un raupja, līdz ar to arī vieglāk ievainojama. Tāpēc vannošanai nepieciešams izvēlēties līdzekļus, kas nodrošina ādu ar tauku slānīti."

Ziepes nesaturošais Šampūns zīdaiņiem ar Aloe vera, kumelīti un pantenolu ir vispiemērotākais jutīgajai ādai. Tas īpaši maigi attīra, nomierina jutīgo galvas ādu un nekairina acis.

Maiga kopšana un attīrīšana - 1/3 no sastāva veido losjons bērniem, kas intensīvi kopj un baro ādu.

Unikālā kombinācija: maiga attīrīšana un intensīva ādas barošana ar taukvielām sausai un jutīgai ādai.

Vērtīgas darbīgās vielas no dabas:

Kumelīte tiek augstu vērtēta gan tradicionālajā, gan tautas medicīnā. No visām zināmajām kumelīšu šķirnēm bērna ādas kopšanai vispiemērotākā ir tieši aptiekas kumelīte, jo tā praktiski nekad neizraisa alerģiskas reakcijas. Kumelītes ekstrakts sekmē brūču sadzīšanu, sastāvā esošajam azulēnam un bisabololam piemīt nomierinošas un dziedējošas īpašības.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus