Māmiņas uzticas „Calendula” produktiem: ļoti jutīgai un sausai ādai

Veidojot produktu sastāvu, Bübchen dod priekšroku dabīgām aktīvajām sastāvdaļām. „Calendula”, t.i. kliņģerīte ir ļoti svarīga izejviela medicīnā, jo kliņģerīšu ekstraktam piemīt ādas atjaunojošas un pretiekaisuma īpašības, tas nomierina jutīgu ādu un izceļas ar ādai īpaši labu panesamību.

Cilvēkiem, kas novērtē kliņģerītes ārstnieciskās īpašības, Bübchen piedāvā produktu sēriju, kas satur BIO kliņģerīti, kuru audzē stingri uzraudzītās plantācijās. Tā kā ēteriskās eļļas vai sezama eļļa var radīt alerģiskas reakcijas, Bübchen šīs sērijas produktos tās neizmanto.

Ar BIO-kliņģerīti no uzraudzītām plantācijām

Kliņģerīte jeb Calendula tika izmantota brūču ārstēšanā jau senos laikos. Kliņģerītes aug Eiropā, Rietumāzijā un ASV, tās zied no maija līdz septembrim. Kliņģerīšu ekstrakts veicina jaunu šūnu veidošanos, nomierina jutīgu un iekaisušu ādu. Bübchen savos produktos izmanto tikai BIO kliņģerītes, kas ir ādai īpaši labi panesamas.

Bübchen ,,Calendula’’ šampūns – īpaši maigi attīra matus un saudzīgi kopj galvas ādu. Lieliski piemērots mazuļa jutīgās galvas ādas kopšanai un mitrināšanai.

Bübchen ,,Calendula’’ mazgāšanās gēls maigi attīra mazuļa ādu no galvas līdz kāju pirkstiņiem. BIO kliņģerīte nomierina jutīgo un sakairināto ādu, saudzīgi kopjot to.

Bübchen ,,Calendula’’ mazgāšanās un dušas krēma sastāvā ir 1/3 pieniņa, kas mitrina ādu un pasargā to no izžūšanas jau mazgāšanās laikā.

Bübchen ,,Calendula’’ eļļa ādas kopšanai satur tīras augu eļļas. Tā nomierina un maigi kopj sausu ādu, tāpēc ir piemērota ādas attīrīšanai zem autiņbiksītēm, kā arī atslābinošai masāžai gan mazuļiem, gan pieaugušajiem.

Bübchen ,,Calendula’’ pretiekaisuma krēms ir ādai labi panesams. Tas saudzīgi un ātri nomierina apsārtušu ādu un mazina kairinājumu zem autiņbiksītēm. Pateicoties kliņģerītes reģenerācijas spējām, krēms samazina ādas izsutumu veidošanos.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus