Mūsu pieredze – Jūsu pārliecība

Uzņēmumam Bübchen ir ilggadēja pieredze kosmētikas līdzekļu ražošanā, kas paredzēti tieši jutīgajai bērna ādai. Īpaši svarīgi faktori bērnu kosmētikas ražošanā ir optimāla panesamība un alerģisku reakciju neesamība. Tāpēc Bübchen izejvielas izvēlas īpaši rūpīgi un stingri pārbauda visas receptūras.

Bübchen zinātniskie pētījumi ir vērsti uz to, lai maigā bērna āda saņemtu labāko kopšanu un attīrīšanu ar vislielāko drošību. Piemēram, tas ir labi redzams jaunajā kompleksā "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība.

Bübchen ādas kopšanas līdzekļu ražošanā tiek izmantotas tikai dabīgas izejvielas, kas ādai ir īpaši labi panesamas. Bübchen izmanto dažādu augu eļļu un ekstraktu kopjošās un attīrošās īpašības, kā piemēram karitē eļļa, kliņģerīte, kumelīte, liepziedi un daudzi citi. Šīs vērtīgās aktīvās vielas tiek izmantotas Bübchen ādas kopšanas līdzekļos tādā veidā un sastāvā, lai Jūsu mazulis būtu pilnīgi pasargāts un aprūpēts no matiņiem līdz pirkstu galiņiem.

Vērtīgās darbīgās vielas no dabas

Karitē eļļu iegūst no Āfrikas savannā augošā Šī koka augļiem. Tradicionāli Šī koka augļus vietējie dziednieki izmanto jaundzimušo bērnu kopšanai. Šī sviesta aktīvās un kopjošās vielas nomierina sakairinātu un jutīgu ādu. Tās saglabā ādas mitrumu, stiprina dabīgo aizsardzību un pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Visi produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti un speciālistu novērtēti kā īpaši labi panesami ādai. Vācu palīdzības biedrība cilvēkiem ar ādas problēmām un alerģijām veikusi klīniskos pētījumus par Bübchen produkcijas efektivitāti un panesamību. Pārbaudītie Bübchen produkti nodrošina jutīgās ādas optimālu aprūpi un tiek ieteikti kā pamatkopšanas līdzekļi pacientiem ar neirodermītu.

EKO-TESTA sniegtie vērtējumi "ļoti labi" liecina par Bübchen ražoto bērnu ādas kopšanas līdzekļu kvalitāti.

Monika Šmelcere, vecmāte:

"Zīdaiņiem bieži ir sausa āda, tāpēc to nepieciešams intensīvi apgādāt ar taukvielām. Bērnu kopšanas līdzekļu sastāvā nedrīkst būt sintētiskās krāsvielas un konservanti."

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus