Mūsu pieredze – Jūsu pārliecība

Uzņēmumam Bübchen ir ilggadēja pieredze kosmētikas līdzekļu ražošanā, kas paredzēti tieši jutīgajai bērna ādai. Īpaši svarīgi faktori bērnu kosmētikas ražošanā ir optimāla panesamība un alerģisku reakciju neesamība. Tāpēc Bübchen izejvielas izvēlas īpaši rūpīgi un stingri pārbauda visas receptūras.

Bübchen zinātniskie pētījumi ir vērsti uz to, lai maigā bērna āda saņemtu labāko kopšanu un attīrīšanu ar vislielāko drošību. Piemēram, tas ir labi redzams jaunajā kompleksā "Bübchen - Aktīvā Ādas Aizsardzība.

Lasīt tālāk...
 
Mīlestība, kas iet caur ādu

Kontakts ar Jūsu mazuli, kas veidojas krēma uzklāšanas laikā uz viņa mazā augumiņa, ir neatkārtojami sirsnīgs.

Regulāri, atkārtoti pieskārieni stiprina emocionālās saites starp vecākiem un bērnu. Tas ne tikai palielina bērna drošības un aizsargātības sajūtu, bet arī nostiprina bērna imunitāti un attīsta viņa emocionālo pasaules uztveri.

"Pieskārieni, glāsti un masāža - tas ir bērna uzturs," teicis Frederiks Leboijē, ginekologs un indiešu bērnu masāžas izplatītājs Eiropā. Tāpēc ikdienas krēma uzklāšana ir lieliska iespēja, lai veiktu nelielu maigu masāžu

Viss ir ļoti vienkārši. Tīrā augu eļļa, kas nedaudz uzsildīta vai paberzēta plaukstās, padara masāžu harmoniskāku un patīkamāku. Pie tam masāža labvēlīgi iedarbojas arī uz gremošanas traktu, līdz ar to vēdera uzpūšanās ātrāk pāriet.

Lasīt tālāk...
 
Ieteikumi mazo ūdens mīļotāju vannošanai

Daudziem mazuļiem nav lielāka prieka par plunčāšanos siltā ūdenī. Ūdens glāsta ne tikai bērna ķermeni, bet arī viņa dvēseli.

Ja bērniņš tiek vannots 1-2 reizes nedēļā, ar to pilnīgi pietiek. Taču īstie "ūdens mīļotāji" drīkst iet vannā arī biežāk. Lai kontakts ar ūdeni ādai nenodarītu kaitējumu, ūdenim jāpievieno vielas, kas nesatur ziepes, bet kuru sastāvā ir ādu ietaukojoši savienojumi. Ūdens temperatūrai jābūt 36-37°C, bet mazgāšanās laikam - 6-7 minūtēm.

Uzmanīgākie peldētāji izbauda maigos ūdens straumes pieskārienus un mierīgos glāstus ar švammi. Katru dienu rūpīgi jānomazgā un jānoslauka mazuļa rokas, seja, kakls, pleciņi un autiņbikisīšu rajons. Neberzējiet ādu, lai nerastos apsārtums.

Lasīt tālāk...
 
Bübchen – droša ādas aizsardzība

Ņemot vērā zīdaiņu maigās ādas īpašības, Bübchen ražo augstvērtīgus bērnu ādas kopšanas produktus. Lai sasniegtu šo mērķi, produktu izgatavošanā tiek izmantotas dabīgas vielas - augu eļļas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas.

Lasīt tālāk...
 
Zīdaiņa āda: kam jāpievērš uzmanība?

Mazuļa ādas aprūpe un glāsti var sniegt Jums un Jūsu bērniņam sirsnības un tuvības pilnus mirkļus. Zīdaiņi īpaši reaģē uz katru pieskārienu, jo pirmos iespaidus par pasauli viņi gūst tieši caur ādu. Bērniņš sajūt Jūsu atbalstu, rūpes un gādību caur mīlestības pilnajiem pieskārieniem. Mazuļa āda ir svarīgākais maņu orgāns saskarsmē ar apkārtējo vidi.

Lasīt tālāk...
 


Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus