Droša saulīte

Lūk, ir pienācis ilgi gaidītais atvaļinājums un beidzot mēs varam atpūsties no visām problēmām un rūpēm, dodoties ar ģimeni uz jūru. Kas var būt labāks par zvilnēšanu pludmalē, atrašanos svētlaimīgā mierā, vērojot dažāda augstuma viļņus un klausoties nesteidzīgajos kaiju saucienos, par gulēšanu saulītes staros un prieku par viendabīgu iedegumu.

Bērni ar lielāko prieku ceļ visdažādākās smilšu pilis un būdiņas, plunčājas siltajā ūdenī, un ne mazāk par vecākiem priecājas par iespēju atpūsties un baudīt saules stariņus.

Lai mūsu ieceres piepildītos,  atpūta un garastāvoklis netiktu sabojāti, ļoti svarīgi ir atcerēties, ka mūsu ādai ir nepieciešama droša aizsardzība.

 

Visiem ir zināms, ka saules stari saprātīgās devās mūsu organismam ir labvēlīgi - tieši saules stariem ir ļoti liela nozīme D vitamīna izstrādāšanā, kurš ir vitāli nepieciešams gan bērnu, gan pieaugušo organismam  fosfora un kalcija uzsūkšanas veicināšanā un kaulaudu veidošanā. Tomēr uzturoties saulē pārāk ilgu laiku, īpaši saules visaktīvākajā periodā, mūsu āda tiek traumēta, rodas šūnu bojājumi, kas savukārt paātrina ādas novecošanos un nereti noved pie onkoloģiskām saslimšanām.  Tādēļ šādos braucienos ir svarīgi atcerēties, ka saules staros ieteicams uzturēties, kad tā ir vismazāk aktīva: no 9 līdz 11 rītā un no 16 līdz 18 pēcpusdienā. Tāpat arī vajag paturēt prātā, ka jālieto speciāli aizsarglīdzekļi.

Bübchen saules sērijas produkti satur visas nepieciešamās sastāvdaļas, lai droši pasargātu un koptu ādu. Saules sērija Bübchen ir iztrādāta bērnu un pieaugušo ādas aizsardzībai no ultravioleto staru nelabvēlīgās ietekmes. Bübchen Saules sērijas produkti ne tikai aizsargā ādu,  bet arī intensīvi to kopj sauļošanās laikā.

Saules sērijā ietilpst:

  • Sauļošanās losjons īpaši jutīgai ādai "Sensitive" ar aizsargfaktoru 50+
  • Sauļošanās pieniņš īpaši jutīgai ādai ar aizsargfaktoru 30
  • Sejas sauļošanās krēms īpaši jutīgai ādai ar aizsargfaktoru 50+

Visi saules sērijas produkti satur efektīvus, hipoalerģiskus UVA un UVB filtrus, kas labi pasargā pat visjutīgāko ādu no ultravioletā starojuma. Sastāvā esošās dabiskās augu eļļas baro, mīkstina, atjauno mitruma līdzsvaru ādā un stiprina ādas dabīgās aizsargspējas. E vitamīns kā antioksidants pasargā ādas šūnas no priekšlaicīgas novecošanas, bet heliotropīns nomierina ādu un palīdz saules nogurdinātajai ādai. Visi līdzekļi ir ūdensizturīgi un viegli uzklājami, pateicoties uzlabotajai formulai.

Aizsardzības faktors (SPF) norāda, cik reižu saules aizsardzības līdzeklis paildzina pašas ādas aizsardzību (bērna vidējais ādas pašaizsardzības laiks saulē ir 5 minūtes). Šādā veidā saulītē bērniņš drīkst pavadīt laiku, kas vienāds ar SPF*5 min.

Piemēram, pieniņam ar SPF 30 laiks, kuru saulītē var droši pavadīt, ir 150 minūtes (30*5=150), pēc tam nepieciešams pieniņu uz ādas uzklāt atkārtoti. Visus saules sērijas produktus nepieciešams uzklāt atkārtoti, ja pēc peldes Jūs esat noslaucījies ar dvieli.

Vecākiem ir svarīgi zināt, ka bērniem, kas ir jaunāki par 12 mēnešiem, atrašanās tiešos saules staros ir kategoriski aizliegta!

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus