Mēs zinām, kā padarīt drošu mazuļa ādas kopšanu

Dr.T.Štimms
Uzņēmuma "BÜBCHEN Werk" un zinātniski-pētnieciskās nodaļas vadītājs.

Mūsu jaunums, komplekss "BÜBCHEN - Aktīvā Ādas Aizsardzība" turpina mūsu ilggadējās tradīcijas, kuru pamatā ir jaunu produktu radīšana optimālai ādas aizsardzībai.

Turklāt mēs izmantojam ne tikai savus pētījumus, bet arī jaunākos zinātnes sasniegumus. Tas ir redzams mūsu radītajā „BÜBCHEN - Aktīvā Ādas Aizsardzība” – dabīgo aktīvo vielu savienojumā, kas paredzēts īpaši maigas un jutīgas ādas kopšanai.

Zīdaiņa ādai ir nepieciešama īpaša uzmanība. Tā vēl nav pilnīgi noformējusies, tā ir plānāka, vieglāk ievainojama un uzņēmīgāka nekā pieauguša cilvēka āda, kā arī tā vieglāk zaudē nepieciešamo mitrumu. Turklāt apkārtējās vides kairinājums, alerģiju risks un kaitīgo vielu ietekme uz mazuļa ādu pastāvīgi palielinās. Tieši tāpēc zīdaiņu ādas kopšanas līdzekļi jāizstrādā ar īpašu rūpību, tiem jāveic pamata pārbaudes un jātiek pastāvīgi kontrolētiem.

Iegādājoties BÜBCHEN produkciju, Jūs varat būt pārliecināti, ka visas sastāvdaļas, receptūras un produkti ir izturējuši daudzas pārbaudes un tie ir dermatoloģiski pārbaudīti. Mēs pastāvīgi cenšamies izstrādāt un pilnveidot ādas kopšanas, mazgāšanas un aizsarglīdzekļus saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem.

Jūs droši un ar pilnīgu pārliecību varat ieteikt BÜBCHEN!

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus