Dabīgas izejvielas

Šajās lapās Jūs varat atrast informāciju par sastāvdaļām, kuras tiek izmantotas Bübchen produktos. Izmantotās sastāvdaļas ir sakārtotas saskaņā ar INCI, kas ir abrievatūra Starptautiskajai Kosmētikas sastāvdaļu nomenklatūrai (no angļu valodas – International Nomenclatur Cosmetic Ingredient). Šīs nomenklatūras izveidošanas mērķis ir starptautiski vienots sastāvdaļu apzīmējums. Eiropas Savienības valstīts kopš 1998.gada 1.janvāra ir noteikta obligāta prasība izmantot šo nomenklatūru. Uz visiem Bübchen produktu iepakojumiem sastāvdaļas ir norādītas atbilstoši INCI.

Jūsu mazuļa āda ir vismaigākā un visjutīgākā pasaulē. Tieši tāpēc bērniņa ādai ir nepieciešama īpaša aprūpe. Pilnīgi visi mūsu produkti ir radīti, ņemot vērā šīs prasības. Jums, protams, ir dabiska interese uzzināt, no kā tieši sastāv Bübchen produkti, kāda ir dažādu sastāvdaļu nozīme un nepieciešamība, kā arī to ietekme uz ādu. Piemēram, ja Jūsu bērniņam ir alerģija, šādā veidā Jūs varat pārliecināties, vai attiecīgais produkts ir Jūsu bērniņam piemērots. Uz katra Bübchen produkta iepakojuma Jūs atradīsiet detalizētu sastāva aprakstu.

Īpaša nozīme līdztekus ādas aizsardzībai un kopšanai ir tam, kā āda panes dažādas produkta sastāvdaļas (panesamībai). Visas produktu receptūras izstrādē iekļautās sastāvdaļas tiek rūpīgi pārbaudītas un atlasītas. Mēs izmantojam tikai vielas, kurām ir dabīga izcelsme un kuru kombinācijas ir ādai labi panesamas. Dermatologu veiktās pārbaudes liecina, ka visi Bübchen produkti ir ādai īpaši labi panesami. Neatkarīgo institūciju veiktās pārbaudes nemainīgi apstiprina Bübchen produktu augsto kvalitātes līmeni.

Daudzas dabas aktīvās vielas ir labi panesamas ādai un ir jau pierādījušas savu darbību vairākās paaudzēs. Bübchen izmanto šīs atziņas un dažādu augu – kliņģerītes, kumelītes, liepziedu un daudzu citu – pozitīvās kopjošās un aizsargājošās īpašības. Turklāt katrai dabīgajai sastāvdaļai ir savi īpašie pienākumi ādas kopšanā un aizsardzībā.

Tīras augu eļļas ir daudzu Bübchen produktu sastāva pamatā. Tās dziļi iesūcas ādā, piedalās ādas elementu veidošanā, padarot ādu elastīgāku. Šādā veidā tiek paaugstināta ādas aizsardzība pret mitruma zudumiem un apkārtējās vides kaitīgo faktoru ietekmi. Ādas raga slāni iespējams salīdzināt ar ķieģeļu sienas uzbūvi. Starpšūnu lipīdiem ir milzīga nozīme aizsargfunkcijas nodrošināšanā, kā arī mitruma zudumu samazināšanā. Tīrās augu eļļas uzlabo sausas zīdaiņa ādas aizsargspējas. Eļļas iesūcas ādā un tā var brīvāk “elpot”.

Maigajai bērna ādai īpaši svarīgi faktori ir drošība un panesamība. Mēs izmantojam tikai tās vielas, kuru kombinācijas ir pazīstamas kā ādai labi panesamas un kuras galvenokārt nāk no dabas. Visi produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti un speciālistu novērtēti kā īpaši labi ādai panesami. Regulārās pārbaudes, kuras veic neatkarīgie eksperti*, pastāvīgi apstiprina Bübchen produktu augsto kvalitāti.

Jūs varat mums uzticēties

Uz katra Bübchen produkta atrodama produkta pase, kurā sīki izklāstītas visas sastāvdaļas un uzrādītas produkta īpašības. Piemēram, satur dabīgās augu eļļas, kliņģerītes un kumelītes ekstraktus, nesatur krāsvielas un konservantus. Šādā veidā Jūs varat pārliecināties, ka Bübchen neatkāpjas no savas koncepcijas – produktu ražošanā izmantot tikai dabiskās izcelsmes izejvielas.

BÜBCHEN – aizkustinoša aizsardzība

  • Optimāla panesamība
  • Dabīgas aktīvās un kopjošās sastāvdaļas
  • Izstrādāti ar mērķi samazināt alerģijas veidošanās risku
  • Uztur dabīgo ādas aizsargfunkciju
  • Visi produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti, un speciālisti atzīst, ka āda tos panes īpaši labi

Bērna ādas kopšana – tā ir uzticēšanās

Tāpēc vecmātes, pediatri un dermatologi iesaka BÜBCHEN.

Vienmēr, kad tas ir iespējams un lietderīgi, BÜBCHEN cenšas izmantot atjaunojamās izejvielas. Piemēram, daudzu BÜBCHEN produktu sastāvā ietilpst liepu ziedi, kumelīšu ekstrakts, kliņģerītes, tīras augu eļļas, tādas kā jojobas, mandeļu un saulespuķu eļļas. E un F vitamīni dabiskā veidā uztur ādas funkcijas.

BÜBCHEN produktus ir testējusi Vācu biedrība palīdzībai ādas un alerģisko slimību slimniekiem, un ieteikusi lietot pamata kopšanai, jo šos produktus īpaši labi panes pat bērni ar alerģiskām slimībām. Uz šiem produktiem redzama biedrības akceptēšanas īpašā zīme.

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus