Aloe Vera

Aloe Vera ir pazīstama jau sen – 2.t.g.pirms mūsu ēras. Kāpēc tāda popularitāte? Senos laikos cilvēki sava skaistuma un veselības uzturēšanai meklēja palīdzību dabā. Atklājot kāda auga vērtīgās īpašības un iedarbību, cilvēki steigšus nodeva šo informāciju arī citiem. Šādā veidā dabas noslēpumi tika nodoti no paaudzes paaudzē. Tā arī ziņas par Aloe Vera vērtīgajām īpašībām ir nonākušas līdz mūsdienām.

Kādas ir Aloe Vera vērtīgās īpašības?

  • Aloe Vera piemīt unikāls bioķīmiskais sastāvs. Aloe Vera satur vairāk nekā 200 dažādas bioloģiski aktīvās vielas – mikroelementus, minerālvielas, vitamīnus, fermentus un aminoskābes. Laikam ejot un attīstoties zinātnes iespējām, katru gadu tiek atklātas arvien jaunas šī auga sastāvdaļas.
  • Aloe Vera piemīt spēja uzsūkties dziļākajos cilvēka organisma slāņos (3-4 reizes ātrāk par ūdeni). Pateicoties šīm spējām, Aloe Vera efektīvi attīra asinis, limfu, kā arī izvada toksīnus un atliekvielas. Šī auga attīrošās īpašības var izpausties kā baktericīda, pretsēnīšu un pretvīrusu darbība.
  • Pateicoties dziedējošām īpašībām, Aloe Vera var izmantot brūču ārstēšanai, kā arī pie dažādiem gremošanas trakta traucējumiem, intoksikācijas.
  • Aloe Vera veicina organisma vielmaiņas procesus.
  • Aloe Vera paaugstina organisma tonusu, pateicoties asinsrites uzlabošanai.
  • Kopā ar kolagēnu Aloe Vera veicina veco raga šūnu nolobīšanos, novērš grumbu rašanos un palēnina ādas novecošanās procesus. Tā darbojas arī kā ādu mitrinošs līdzeklis.
  • Aloe Vera ir glābiņš alerģiskiem cilvēkiem, jo tā paaugstina cilvēka organisma adaptācijas spējas, palielinot izturību pret stresu un dažādām alerģijām.
  • Aloe Vera piemīt arī sāpes mazinošs efekts.

 

Aloe Vera, kā kosmētikas līdzekļu sastāvdaļa, mazina ādas kairinājumu, mitrina ādu, mazina sausumu un lobīšanos. Tai piemīt arī pretiekaisuma un baktericīda darbība, kā arī tā veicina brūču sadzīšanas procesus.

 

 

Sazināšanās

Lūdzu, aizpildiet sazināšanās formu, ja Jums ir jautājumi par mūsu produkciju, vēlmes vai jebkura cita informācija. Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.

Jūsu vārds:*
E-pasts:*
Kontakttālrunis:
Ziņojuma teksts:*
Ievadiet attēlā redzamos ciparus